Soczewki korekcyjne

Aby sprostać oczekiwaniom klientów, salony Lynx Optique posiadają w swojej ofercie szeroki wachlarz różnego rodzaju soczewek korekcyjnych. Specjalista w czasie rozmowy pomoże wybrać najlepszy rodzaj soczewek, które spełnią wszystkie Państwa potrzeby. Poniżej przedstawiamy różne rodzaje soczewek oraz ich zalety.

Klasyczne soczewki korekcyjne
Tradycyjne soczewki, korygujące krótkowzroczność, nadwzroczność oraz astygmatyzm.
Polecamy soczewki renomowanego producenta Essilor.

Soczewki asferyczne
W przypadku wyższych korekcji, soczewki tradycyjne mogą delikatnie wpływać na zniekształcenia w peryferyjnych polach widzenia. Dzięki soczewkom asferyczynym widzenie staje się bardziej naturalne, a obraz mniej zniekształcony. Dodatkową zaletą jest także to, że takie soczewki są bardziej płaskie i cieńsze niż soczewki klasyczne, co pozwala cieszyć się lekkimi, estetycznymi okularami.
Polecamy soczewki asferyczne firmy Essilor

Soczewki Personalizowane
Najnowsze rozwiązania techniczne w dziedzinie optyki pozwoliły stworzyć nową generacje szkieł- soczewki personalizowane. Dzięki nowej technologii pacjenci otrzymują możliwość korzystania z Wysokiej Rozdzielczości Widzenia podczas wszystkich aktywności, bez względu na to gdzie patrzą i jaką receptę posiadają.
Zalety soczewek personalizowanych:
– Doświadczenie czystego i niezwykle ostrego widzenia, nawet przy słabym oświetleniu,
– Zdolność do bardzo precyzyjnego rozróżniania szczegółów obserwowanych obiektów w każdym otoczeniu,
– Poprawia postrzeganie kolorów i tekstur nawet przy słabym oświetleniu.
Polecany produkt: Soczewki Essilor f-360°

Soczewki relaksacyjne
Soczewki relaksacyjne mają za zadanie zmniejszać zmęczenie oczu, powstające podczas długotrwałego patrzenia na bliskie i pośrednie odległości (np. czytanie, praca przy monitorze).
– Soczewki Anti-fatigue zapewniają optymalne warunki do funkcjonowania układu wzrokowego, dzięki czemu uzyskujemy komfortowe widzenie na wszystkie odległości przez cały dzień,
– Zastosowanie niewielkiej zmiany mocy w dolnej części soczewki zredukuje zmęczenie oczu związane z długotrwałą pracą z bliska, co pozwala zachować prawidłową ergonomię pracy i utrzymać wysoką wydajność przez cały dzień.